Łyżka przesiewająca Gyru-Star

Łyżka przesiewająca GYRU-STAR

Wyprodukowany przez Wheatway Solutions Ltd Gyru-Star Compact Screening Systems ® (Kompaktowy system przesiewający) to szybki i wydajny system do przesiewania gleb, kruszyw i kompostu. Wyprodukowany w Gloucestershire, Wielka Brytania, unikalny projekt łyżki z elastycznymi gwiazdkami Poly zapewnia dużą powierzchnie przesiewania, maksymalizując w ten sposób wydajność.

Pasy węglowe do napędzania wałów z gwiazdami w połączeniu z uszczelnionymi łożyskami tworzą system wymagający niewielkiej konserwacji. W przeciwieństwie do łańcuchów, pasy karbonowe są bardziej trwałe, nie wymagają smarowania oraz są cichsze.

Gyru-Star przesiewa gleby, kruszywa, piasek i kompost bez potrzeby rozdrabniania lub kruszenia.
Przesiewy można wykorzystać na wiele sposobów. Chociaż na rynku dostępnych jest kilka rodzajów przesiewaczy do gleby, Gyru-Star jest wyjątkowy, ponieważ został zaprojektowany specjalnie do kompaktowych koparek o masie od 2 do 50 ton, a także do kompaktowych ładowarek kołowych, mini ładowarek i ciągników rolniczych.

 

 

Gyru-Star łyżka przesiewająca – specyfikacja

 

Kluczem do projektu Gyru-Star są rzędy wirujących gwiazd poliuretanowych, które oddzielają skały i roślinność od materiału, który ma być przesiany.

Unikalny kształt, elastyczność i rozstaw gwiazd eliminuje również możliwość zatykania się. Gyru-Star, choć zaprojektowany z myślą o trwałości ze stali wysokiej jakości i stali Hardox, najlepiej nadaje się do prac związanych z kształtowaniem krajobrazu i zleceniami na mniejszą skalę. Im wyższa jakość materiału źródłowego, tym większa wydajność. Nawet 6 tonowa koparka lub miniładowarka może produkować setki metrów sześciennych dziennie przy użyciu najmniejszych modeli z linii Gyru-Star, podczas gdy większe łyżki są w stanie przesiać ponad 1000 do 2000 metrów sześciennych dziennie.

Dostępne modele łyżek przesiewających Gyru-Star: 2-50E, 3-60E, 3-80E, 3-100E, 3-120HE, 4-100HE, 4-120HE, 4-150E, 2-100L, 3-120L, 4-150L.

Okazało się, że gwiazdy poliuretanowe Gyru-Star lepiej się nadają niż stal w wielu zastosowaniach, a także sprawiają, że łyżka jest znacznie lżejsza. Żywotność gwiazdek to ok 2-4 lat. Koszty wymiany są niewielkie. Pomimo dużej powierzchni do przesiewania, Gyru-Star jest wystarczająco mały, aby można go było przewozić dowolnym transportem.

Kolejnym kluczowym wyróżnikiem jest zapotrzebowanie hydrauliczne Gyru-Star. Wiele łyżek przesiewających wymaga obwodu hydraulicznego dwustronnego działania, a Gyru-Star wykorzystuje standardowy obwód młota jednostronnego działania. Nie wymaga również linii swobodnego spływu oleju , a modele kompatybilne z mini ładowarkami typu skid steer, Bobcat itp są dostarczane fabrycznie w wersji gotowej do szybkiego podłączenia.

 

Pobierz specyfikację – Łyżka przesiewająca Gyru-Star 2-50E

Pobierz specyfikację – Łyżka przesiewająca Gyru-Star 3-60E

Pobierz specyfikację – Łyżka przesiewająca Gyru-Star 3-80E

Pobierz specyfikację – Łyżka przesiewająca Gyru-Star 3-100E

Pobierz specyfikację – Łyżka przesiewająca Gyru-Star 3-120E

Pobierz specyfikację – Łyżka przesiewająca Gyru-Star 4-100E

Pobierz specyfikację – Łyżka przesiewająca Gyru-Star 4-120E

Pobierz specyfikację – Łyżka przesiewająca Gyru-Star 4-150E

Pobierz specyfikację – Łyżka przesiewająca Gyru-Star 6-140E

 

Poniżej galeria naszych łyżek przesiewających.