Łyżka kosząca GHEDINI BF30C. Łyżka melioracyjna do koparki 8-16 ton. Długość 3 metry - solidna konstrukcja. Producent GHEDINI ATTACHMENTS . Dystrybutor w Polsce firma WALZ TRADE tel: 519 553 276 Dostępna od ręki !

Inne modele dostępne na zamówienie.
... See MoreSee Less

View on Facebook

Łyżka przesiewająca GYRU-STAR 4-150 HDX gotowa do wysyłki. Dystrybutor w Polsce firma WALZ TRADE.

Seria łyżek HDX o szerokości 1500 mm jest wykonana z bardziej odpornego gatunku stali i posiada dodatkową płytę wzmacniającą konstrukcję ze stali HARDOX.

Jest to wersja ze spodem z blachy nierdzewnej - głównie do przesiewania materiałów mokrych.

Zalecana do koparek od 13 do 18 ton lub ładowarek od 9 do 12 ton.

Wyprodukowany przez Wheatway Solutions Ltd Gyru-Star Compact Screening Systems ® (Kompaktowy system przesiewający) to szybki i wydajny system do przesiewania gleb, kruszyw i kompostu. Wyprodukowany w Gloucestershire, Wielka Brytania, unikalny projekt łyżki z elastycznymi gwiazdkami Poly zapewnia dużą powierzchnie przesiewania, maksymalizując w ten sposób wydajność. Pasy węglowe do napędzania wałów z gwiazdami w połączeniu z uszczelnionymi łożyskami tworzą system wymagający niewielkiej konserwacji. W przeciwieństwie do łańcuchów, pasy karbonowe są bardziej trwałe, nie wymagają smarowania oraz są cichsze.

Dzięki specjalnej konstrukcji łyżka przesiewa, rozdrabnia oraz napowietrza ziemię, humus, torf, kompost. Łyżki są w wielu rozmiarach do mini-koparek, koparek, koparko-ladowarek, ładowarek. Posiadają możliwość regulacji frakcji przesiewania. Gryu-Star to Europejski lider w produkcji łyżek przesiewających.
... See MoreSee Less

View on Facebook

Gyru-Star 4-150HDX sent out to Waltz Trade based in Poland yesterday ⭐

#Gyrustar #wheatwaygroupbrands #lorryloading #export #poland #screener #screeningbucket
... See MoreSee Less

View on Facebook

Głowica kosząca GHEDINI DA 15 do mini / midi koparki. Prezentacja pracy kosiarki bijakowej / mulczera na koparce 5 tonowej. Koszenie krzaków, zarośli . #walztrade #mulcher #bushcutter #kosiarkadokoparki #Ghedini #glowicakoszaca ... See MoreSee Less

View on Facebook

Najwyższa pora na koszenie zarośli, krzaków, trzciny, trawy i nie tylko 😁 Z pomocą przychodzi kosiarka bijakowa GHEDINI DK38 zaczepiona do koparki Mecalac 🦾🛠

Jako wyłączny dystrybutor marki Ghedini Attachments w kraju zapewniamy serwis oraz dostęp do części zamiennych.

Właściwości kosiarek bijakowych:

- Trwała konstrukcja, zbudowana jak standardowa łyżka, odporna na uderzenia.
- Możliwość regulacji płyty montażowej
- Zawór przelewowy, ustawiony na 160 barów, w celu ochrony silnika przed możliwymi uszkodzeniami w wyniku nagłej zmiany ciśnienia.
- Linia przelewowa nie wymagana, pracuje na jednej dwukierunkowej lini hydraulicznej
- Silnik dwukierunkowy wykonany z aluminium
- Rotor pracuje z prędkością 3000 obrotów na minutę, co daje lepszą skuteczność cięcia gałęzi
- Noże są w kształcie litery Y, z jeszcze jednym nożem pośrodku, umożliwiającym cięcie gałęzi o średnicy do 12 cm. Możliwość stosowania młotów wirnikowych o dużej wytrzymałości.
- Wykonany wyłącznie przy użyciu profesjonalnych podzespołów SKF: łożysk SKF, nakrętek pierścieniowych i podkładek zabezpieczających.
... See MoreSee Less

View on Facebook

Translate »