Łyżka przesiewająca Gyru-Star 4-150HDX jest teraz w drodze do WALZ TRADE - Osprzęt do maszyn budowlanych w Polsce, został wczoraj odebrany z naszego centrum dystrybucyjnego.
Model 4-150HDX jest popularnym wyborem w przypadku koparek o masie 13–18 ton, chociaż dzięki interfejsowi Kustom Konnect można go również dostosować do ładowarek o masie 5–8 ton. Cztery rotory wielogwiazdowe o szerokości roboczej 1500 mm zapewniają szybkie i wydajne przesiewanie dowolnego materiału bez kruszenia i rozdrabniania.
#GyruStar #truescreening #screeningbucket
#walztrade #przesiewanie #lyzkaprzesiewajacaThis Gyru-Star 4-150HDX is now on it's way to WALZ TRADE - Osprzęt do maszyn budowlanych in Poland, having been collected from our distribution centre yesterday.

The 4-150HDX is a popular choice for 13-18 ton excavators, though with a Kustom Konnect interface, it can also be adapted for 5-8 ton loaders. It's four 1500mm poly-star rotors ensure fast, efficient screening of any material without crushing or shredding.

#gyrustar #truescreening #screeningbucket
... See MoreSee Less

View on Facebook

Wibromłot GHEDINI IP25 + mini koparka. Wbijanie pali drewnianych. ... See MoreSee Less

View on Facebook

Tak, tak 😎 HARDOX …
nasz Mieszalni do betonu jako jedyny na rynku jest wykonany w CAŁOŚCI z blachy trodnościeralnej HARDOX 💪

Korpus łyżki oraz ślimak z łopatkami do mieszania w CAŁOŚCI wykonany z blachy trudnościeralnej HARDOX ! 💪 (Według badań SSAB mieszalniki z Hardox 450 mają 2,2-krotnie dłuższą żywotność od mieszalników z normalnej stali konstrukcyjnej )

#walztrade #hardoxinmybody #mixingbucket #hardoxmixingbucket
#najtwardszemieszalniki
... See MoreSee Less

View on Facebook

Każdy zastanawia się jak działają nasze łyżki przesuwające Gyru-Star. ... See MoreSee Less

View on Facebook

W najnowszym kwartalniku ROBOCZE NEWS ukazał się artykuł na temat osprzętu do maszyn włoskiej renomowanej firmy GHEDINI do czyszczenia i pielęgnacji gruntów, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski.
Zapraszamy do lektury i zachęcamy do zakupu 😁
WALZ TRADE - Osprzęt do maszyn budowlanych
Ghedini Attachments
Tel:519553276
erobocze.pl
Robocze News

@obserwujący
... See MoreSee Less

View on Facebook

Translate »