Chwytak do kostki brukowej HUNKLINGER P01-2 MANUELL + mini koparka KUBOTA KX027-4. Ukladarka Manuel to półautomatyczny / manualny system do układania kostki brukowej.
...„Ideą stworzenia tej wersji było sprostanie założeniom, że chwytak powinien mieć mieć zbliżoną funkcjonalność do wersji Profi ale być od niego tańszy.

Wersja Manuell posiada zatem w standardzie:

- szczęki główne z systemem docisku ADV

- boczne ramiona wyrównujące z adapterami do przesuwania kostki

- rotator hydrauliczny

- obsługa na dwóch obwodach dwukierunkowych

Różnica polega na tym, że zamiast hydraulicznego bloku sterowania zapewniającego pełną automatyzację jego ruchów chwytak został wyposażony w zawór umieszczony z przodu kołnierza wieszaka łańcuchów. Zawór włączany i wyłączany jest poprzez lekkie dociśnięcie kołnierza do górnej części ramy chwytaka (tzw. siodła) i powoduje przełączanie pomiędzy pracą głównych szczęk, a pracą bocznych ramion.

Optymalne efekty układania otrzymuje się wówczas, gdy kładąc chwytak na górnej warstwie kostki blaszki szczęki głównej od strony kółek dotykają boku kostki, a potem wykonane zostaną następujące czynności:

zamkniecie bocznych ramion
zamkniecie głównych szczęk
otwarcie bocznych ramion
„...
... See MoreSee Less

View on Facebook

Wiosenna dostawa zamiatarek. Śpiesz się, bo rozchodzą się jak świeże bułeczki 😉 ... See MoreSee Less

View on Facebook

Chwytaki do kostki brukowej HUNKLINGER do mini koparki, koparki, mini ładowarki Avant / Multione etc. Na zdjęciu widzimy flagowy model: HUNKLINGER P01 profi TWIST to w pełni zautomatyzowany chwytak do kostki brukowej. Sporym zainteresowaniem cieszy się również model HUNKLINGER P01 Manuell czyli świetna alternatywa dla droższego brata 😉
W doborze odpowiedniego modelu układarki pomoże nasz doradca tel: 519 553 276
#walztrade #Hunklinger #chwytakdokostki #hunklingertwist #hunklingermanuell
... See MoreSee Less

View on Facebook

W naszej ofercie znajdziesz również : PROFESJONALNE zamiatarki. Przykładem jest nasza ostatnia realizacja. Zamiatarka z dwiema szczotkami bocznymi oraz systemem zraszania (zbiornik na wodę). Solidna konstrukcja, spód szufli z blachy Hardox, silnik hydrauliczny Danfoss, wysokiej klasy komponenty. Co w rezultacie daje nam świetną skuteczność oraz bardzo długą żywotność oraz bezawaryjność zamiatarki. Jeśli szukasz profesjonalnej zamiatarki to spytaj w WALZ TRADE 😝

#zamiatarkabobcat #zamiatarkadoładowarki #profesjonalnazamiatarka #zamiatarkawalztrade
... See MoreSee Less

View on Facebook

1 month ago

WALZ TRADE - Osprzęt do maszyn budowlanych

Kosiarki Bijakowe GHEDINI. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę Kosiarek do koparki, ładowarki, mini ładowarki, mini koparki, koparko ładowarki. Na zdjęciach mulczer GHEDINI DC66 nadający sie do mini ładowarek typu Bobcat, Avant, Multione etc. oraz kosiarka Bijakowa do minikoparki GHEDINI DA74 z mocowaniem typu Lehnhoff MS03.
Jako wyłączny dystrybutor marki GHEDINI ATTACHMENTS na terenie Polski zapewniamy serwis oraz dostęp do części zamiennych.
... See MoreSee Less

View on Facebook

Translate »