Mieszalnik do betonu oraz chwytak do kostki brukowej to wręcz obowiązkowe pozycje na wyposażeniu każdej prężnie działającej firmy brukarskiej. Ułatwiają i znacząco przyspieszają pracę, szczególnie teraz, w czasach w których tak trudno o pracownika.
#mieszalnikdobetonu #chwytakdokostki #hardox #mieszalnikpetric #petric #Hunklinger #bc35 #brukarstwo #mechaniczneukladaniekostki #ukladarkadokostki #walztrade
... See MoreSee Less

View on Facebook

Najwyższy czas zaopatrzyć się w łyżki koszące, melioracyjne. Łyżka kosząca GHEDINI to solidna konstrukcja. Doskonale sprawdza się przy rekultywacji rzek i zbiorników wodnych.

Łyżki koszące o różnych rozmiarach można łatwo zamontować na dowolnym nośniku (duże koparki , midi i minikoparki, koparko ładowarki lub ramiona napędowe). Ghedini Attachments zapewnia wysokiej jakości produkt o wysokiej wydajności.
Oferujemy indywidualne rozwiązania dla każdego obszaru zastosowania i danego zadania.

Poprzez unikalny design i zastosowanie najlepszych materiałów, w połączeniu z jakością wykonania daje niezrównane narzędzie. Łyżka kosząca, która działa zawsze i wszędzie.

Łyżka kosząca jest przeznaczona do profesjonalnego utrzymania cieków wodnych, rowów melioracyjnych, stawów rybnych oraz innych akwenów wodnych.
... See MoreSee Less

View on Facebook

Chwytak do kostki brukowej HUNKLINGER P01-2 profi Twist do mini koparki Kubota a także 8 metrowa łata brukarska to wręcz wymarzony zestaw przyspieszający prace brukarskie. ... See MoreSee Less

View on Facebook

4 weeks ago

WALZ TRADE - Osprzęt do maszyn budowlanych

Głowica kosząca GHEDINI DK69H. To mulczer o wzmocnionym wale / rotorze, dzięki któremu możemy ciąć / kosić / rozdrabniać krzaki oraz drzewa 🌳do średnicy 12-15 cm. Tym razem kosiarka bijakowa do 15 tonowej koparki Volvo wyposażona w płytę adaptacyjną S60. Dostawa do klienta. 🚚🙂 ... See MoreSee Less

View on Facebook

Kosiarka bijakowa GHEDINI DB36 + koparko ładowarka CAT 428. Głowica kosząca do koparko-ładowarki z łatwością poradzi sobie z krzakami, zaroślami a nawet z niewielkimi drzewami do średnicy ok. 8-10 cm. Mulczer wyposażony w płytę adaptacyjną do koparki Caterpillar 428. Dostawa oraz uruchomienie u klienta.
#ghediniattachments #Ghedini #mulcher #brushcutter #kosiarkadokoparki
... See MoreSee Less

View on Facebook

Translate »