Wiertnice Digga


Jesteś zainteresowany zakupem?

Masz dodatkowe pytania?

+48 519 553 276

 napisz e-mail

Wiertnice Digga

 

Digga to największy w Australii producent i eksporter przekładni planetarnych oraz urządzeń do
robót ziemnych. Ta prężnie rozwijająca się firma może pochwalić się ponadprzeciętną renoma w projektowaniu oraz wytwarzaniu swoich produktów.

W wielu sektorach budownictwa, zarówno wodnego, jak i lądowego, istnieje zapotrzebowanie na wykonywanie różnego rodzaju odwiertów. Wiertnice, które powoli stają się uniwersalną przystawką maszyn roboczych, są wykorzystywane przy budowie mostów, dróg, autostrad, linii trakcyjnych kolei i tramwajów, fundamentowaniu itd.
Australijska firma DIGGA od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji niezawodnych wiertnic montowanych na maszynach roboczych. Oferuje wiertnice o różnych momentach obrotowych, przeznaczone do całej gamy maszyn wyposażonych w dodatkowe zasilanie hydrauliczne – od małych, kilkuset kilogramowych minikoparek, miniładowarek czy ładowarek typu skid-steer przez kilkutonowe koparko-ładowarki, koparki kołowe i gąsienicowe, żurawie samochodowe aż po kilkudziesięciotonowe maszyny robocze oraz urządzenia palownicze i wiertnicze.

 

Napędy DIGGA

Napędy DIGGA to produkty zbudowane z najwyższej jakości materiałów. Składają się z silnika hydraulicznego i przekładni planetarnej, na którą producent udziela 5-letniej gwarancji.

 

Wiertła

Dostarczamy szeroką gamę wierteł o średnicach od 100 mm do 1500 mm przystosowanych do pracy nawet w najcięższych warunkach.

 

Zęby i piloty

Oferta firmy obejmuje pełny zakres zębów do świdrów ziemnych dostosowany do
Twoich indywidualnych wymagań. Zęby DIGGA są wyposażone w pierwszy na świecie opatentowany system wymiany zębów PADLOC®

 

Galeria zdjęć wiertnic Digga