Lemiesz z poziomowaniem laserowym SK150 & SK200


Jesteś zainteresowany zakupem?

Masz dodatkowe pytania?

+48 519 553 276

 napisz e-mail

Lemiesz z poziomowanie laserowym – spych do miniładowarki – SK150 & SK200

SK150 oraz SK200 to automatyczny spych do miniładowarki zdolny do wyrównania płaszczyzny dzięki systemowi sterowania 2D lub 3D. Zostały zaprojektowane w celu przekształcenia kompaktowej ładowarki w idealną maszynę poziomującą. To rozwiązanie optymalizuje operacje poziomowania w budownictwie, np. w: budynkach przemysłowych, urbanizacji, na drogach, parkingach, ścieżkach rowerowych, boiskach sportowych i wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne, precyzyjne i szybkie poziomowanie za pomocą kompaktowej maszyny.

SK150 i SK200 poruszają się niezależnie w dwuch płaszczyznach. Ich ruchy są całkowicie niezależne od ramienia maszyny, dzięki dwóm bocznym siłownikom hydraulicznym i centralnej osi. System sterowania 2D lub 3D dostosowuje pozycję spychu, dzięki rozdzielaczowi hydraulicznemu zainstalowanemu wewnątrz osprzętu. SK150 i SK200 ułatwiają pracę równania i niwelacji oraz skracają czas pracy.

 

 

SZYBKI ZWROT INWESTYCJI

Ponad 5000 metrów kwadratowych można wyrównać każdego dnia za pomocą kompaktowej ładowarka dzięki równiarkom SK150 i SK200!

Duże maszyny na budowie oznaczają wysokie koszty, natomiast użycie kompaktowej równiarki daje niespotykane możliwości oszczędzania oraz możliwość pracy w ciasnych przestrzeniach.

Dzięki temu kompaktową ładowarkę typu skid-steer można przekształcić w świetną równiarkę w mniej niż minutę!

 

 

Specyfikacja techniczna

Struktura

Hydraulika

Sterowanie

 

Poniżej galeria naszych lemieszy.