Koparka łańcuchowa Digga HYDRIVE


Jesteś zainteresowany zakupem?

Masz dodatkowe pytania?

+48 519 553 276

 napisz e-mail

Koparka łańcuchowa Digga HYDRIVE

Asortyment koparek do rowów Hydrive został zaprojektowany dla poważnych wykonawców tych robót. Hydrive wyposażony jest w kompaktowy, planetarny układ napędowy Digga o dużej mocy i bliźniacze świdry ziemne usuwające urobek. Unikalny system pozycjonowania układu napędowego pozwala na zwiększenie mocy użytecznej, co zapewnia większą wydajność.

Bliźniacze świdry ziemne usuwające urobek odkładają rozdrobniony urobek po obu stronach rowu dla zapewnienia efektywnego zagęszczania materiału z powrotem w rowie.
Rama umożliwia przesunięcie boczne dla potrzeb kopania blisko struktur stałych, tj. budynków i drzew.

Hydrive jest idealny do kopania rowów o głębokości od 900 do 1200 mm i szerokości nawet do 350 mm. Wyposażony w 1.654” lub 2.0” łańcuch i 4 systemy tnące dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Szybkość

Koparka łańcuchowa tnie glebę od 3 do 4 razy szybciej niż standardowa łyżka, ponieważ działa w jednym, ciągłym ruchu. Ziemia jest odprowadzana za pomocą jednego lub dwóch ślimaków na boki wykopu, dzięki czemu łatwiej go zasypać.

 

Wydajność

W odróżnieniu od standardowych koparek, które zbrylają ziemię, urobek pozostawiony przez koparki jest rozdrobniony. Znacznie ułatwia to zasypanie wykopanego rowu. Ponadto pozwala na zachowanie porządku podczas pracy.

 

Dokładność

Wykop wykonany koparką łańcuchową jest dokładny i równy. Urządzenie pozwala na zachowanie precyzji oraz utrzymanie pożądanej głębokości. Koparka łańcuchowa tnie węziej niż łyżka. Skrobak oczyszcza dno wykopu pod układanie rur lub kabli.

 

Galeria zdjęć koparki łańcuchowej