Koparka łańcuchowa Digga BIGFOOT


Jesteś zainteresowany zakupem?

Masz dodatkowe pytania?

+48 519 553 276

 napisz e-mail

Koparka łańcuchowa Digga BIGFOOT

Wyposażone w kompaktowy, ale o dużej mocy i wysokiej jakości planetarny układ napędowy Digga. Urządzenie to jest uznane, jako wiodący w branży sprzęt do kopania rowów. Regulowana płoza pozwala na uzyskiwanie stałej głębokości rowu. Przy pomocy pojedynczego świdra ziemnego, urobek jest efektywnie usuwany na jedną stronę rowu. Rama umożliwia ręczne przesunięcie boczne dla potrzeb kopania blisko struktur stałych, tj. budynków i drzew.

Bigfoot jest idealny do kopania rowów o głębokości od 900 do 1500 mm i szerokości od 100 do 300 mm. Wyposażony w 1.654” lub 2.0” łańcuch i 4 systemy tnące dobierane dla indywidualnych potrzeb klienta

Koparki łańcuchowe BIGFOOT:

  • kilkustopniowa regulacja stałej głębokości kopania w płozie
  • ślimak jednostronnie odkładający urobek

 

Szybkość

Koparka łańcuchowa tnie glebę od 3 do 4 razy szybciej niż standardowa łyżka, ponieważ działa w jednym, ciągłym ruchu. Ziemia jest odprowadzana za pomocą jednego lub dwóch ślimaków na boki wykopu, dzięki czemu łatwiej go zasypać.

 

Wydajność

W odróżnieniu od standardowych koparek, które zbrylają ziemię, urobek pozostawiony przez koparki jest rozdrobniony. Znacznie ułatwia to zasypanie wykopanego rowu. Ponadto pozwala na zachowanie porządku podczas pracy.

 

Dokładność

Wykop wykonany koparką łańcuchową jest dokładny i równy. Urządzenie pozwala na zachowanie precyzji oraz utrzymanie pożądanej głębokości. Koparka łańcuchowa tnie węziej niż łyżka. Skrobak oczyszcza dno wykopu pod układanie rur lub kabli.