Głowica ścinkowa TMK MACHINERY do koparki.

 

OPIS PRODUKTU: 

W procesie produkcyjnym TMK Machinery polega na wysoce odpornych stalach Hardox i Raex, które są bardzo odporne na zużycie i skręcanie. Te najwyższej jakości materiały, fińskie rzemiosło i dokładnie przetestowana konstrukcja zapewniają, że produkty firmy TMK sprawdzą się nawet w najcięższych warunkach.

W oparciu o te czynniki stworzyliśmy rodzinę produktów, która oferuje wydajne, proste w użyciu i niezawodne produkty, od żurawi ciągnikowych do 30 tonowych koparek, i od mini ładowarek po kombajny zrębowe.

Lemiesze tnące , które są ostrzone żeby zachowywały się jak ostrza tnące , są produkowane ze stali Hardox 500 co zapewnia im wytrzymałość na zużycie i skręcanie. Dzięki wyjątkowej strukturze ostrza firmy TMK są cieńsze niż te u konkurencji. Te cienkie ostrza zagłębiają się łatwiej w drzewach, a podstawa w kształcie litery V mocno je przytrzymuje.

Prosta konstrukcja okazała się niezwykle mocna i trwała. Pozwala to operatorowi na samodzielne posługiwanie się produktami firmy TMK podczas przemieszczania się maszynami bez obawy o uszkodzenie osprzętu roboczego.

W ten sposób wzrasta wydajność i tempo pracy, zwłaszcza w ciasnych i trudnych warunkach.

Płyta adaptacyjna jest przykręcana na śruby co umożliwia szybką wymianę osprzętu. Dzięki temu te same nożyce ( głowice ścinkowe ) mogą być używane z wieloma różnymi maszynami. Takimi jak koparki, koparko-ładowarki, ładowarki, ciągniki oraz forwardery.

 

TMK 300

TMK 300 to prawdopodobnie najpopularniejsza głowica ścinkowa na świecie. Ten model został wyprodukowany w liczbie ponad 3000 sztuk i istnieją powody, dla których jest tak duży popyt. TMK 300 pasuje  do maszyn o najpopularniejszych rozmiarach, a oferta opcjonalnego osprzętu jest niezwykle wszechstronna. Te nożyce pasują do koparek o masie od 5 do 20 ton, miniładowarek, miniładowarek, ładowarek teleskopowych lub na przykład do ładowacza czołowego ciągnika. Struktura jest prawdziwie modułowa w stylu TMK.

Wydajny opcjonalny osprzęt sprawia, że TMK 300 idealnie pasuje do Twoich potrzeb. A kiedy potrzeby rosną wraz z twoją pracą, nożyce mogą rosnąć wraz z tobą, dodając funkcje również później. Ostrze jest wykonane z wysokiej jakości stali Hardox 500, a przy stałej konstrukcji ma grubość zaledwie 12 mm. W ten sposób ostrze lepiej wbija się w drzewo i nadal może wytrzymać ciężką pracę. Rama ścinania jest wykonana ze stali Hardox 400, więc dzięki Hardox mamy spokój ducha. Do 300 mm drewna iglastego i 250 mm drewna liściastego można wygodnie ciąć i łączyć z kolektorem (pakiecizrką ), a także małe gałęzie są cięte i skutecznie zbierane. Z ostrzem ” BrushGrapple ” również małe drzewka oraz krzaki i gałązki są cięte sprawnie i nie są wyrywane z korzeniami.

Dzięki układowi hydraulicznemu 4 w 1 TMK opcjonalnego osprzętu można używać bez dodatkowego układu hydraulicznego. Modułowa budowa nożyc umożliwia łatwe doposażenie w opcjonalne przystawki, trochę jak dodawanie klocków lego. Istnieją cztery opcje jako główne cylindry. Optymalny cylinder główny jest oparty na specyfikacjach maszyny i planowanej pracy, dzięki czemu nożyce idealnie odpowiadają Twoim potrzebom.

Firma WALZ TRADE jest autoryzowanym dealerem TMK MACHINERY na terenie Polski.

WALZ TRADE is an authorized dealer of TMK MACHINERY in Poland.

 

 

TMK Tree Shear Catalog 2019_polish 3-3