Glebogryzarka separacyjna MURATORI MZ4SXL (R2/TST)


Jesteś zainteresowany zakupem?

Masz dodatkowe pytania?

+48 519 553 276

 napisz e-mail

Glebogryzarka separacyjna MURATORI MZ4SXL (R2/TST)

Maszyna specjalnie skonstruowana z przeznaczeniem do przygotowania podłoża pod nowo zakładane trawniki.

Nadaje się również do przygotowania podłoża pod uprawy specjalne wymagające bardzo starannej uprawy gleby. Za jednym przejazdem przygotowuje podłoże poprzez proces spulchnienia gleby aktywnym narzędziem, którym jest wał glebogryzarki. Rozdrobnioną glebę separuje na specjalnym ruszcie prętowym, na którym przebiega separacja kamieni, dużych brył gleby i resztek roślinnych. Odseparowane w ten sposób frakcje spadają na dno bruzdy i są przykrywane przesianą, drobną frakcją gleby w sposób równomierny.

Tylny wał ażurowy przetaczając się po tej warstwie powoduje jej lekkie zagęszczenie i dzięki temu uzyskuje ona strukturę kapilarną powodującą zwiększenie podsiąkalności. Dzięki temu wysiana trwa w tak przygotowane podłoże ma pełne możliwości wzrostu.

Maszyna przeznaczona do ciągników o mocy w zakresie 25 – 35 KM.

Jedyna maszyna, która jest w stanie prawidłowo przygotować podłoże pod trawnik w takich przypadkach jak: teren po prowadzonych wykopach, miejsca prowizorycznych przejazdów, na terenach zakończonych budów itp.

Najbardziej przydatna maszyna w konserwacji terenów zielonych w miastach dzięki temu, że dysponując układem przesuwu bocznego (mechaniczny lub hydrauliczny) pozwala sprawnie manewrować pomiędzy przeszkodami.

W ofercie posiadamy szeroki asortyment zwykłych glebogryzarek, glebogryzarek separacyjnych, bron aktywnych, bron wirnikowych z siewnikiem i innych. Głownie producentów włoskich takich jak Muratori , R2 oraz Del Morino.

Maszyny występują z napędem na WOM do ciągników ale także hydrauliczne, które możemy zapiąć pod ładowarkę, mini ładowarkę oraz dedykowane do ciągników jednoosiowych.

 

Poniżej galeria glebogryzarki MURATORI podczas pracy.